klemens Creative Commons License 2014.12.25 0 1 372

kiskutyámmal jártam a Lehel úti állatklinikán. Vér, vizelet vizsgálat után mondta a doktornő, hogy elég telefonon érdeklődnöm, hogy kell e további vizsgálat. Mivel a recepciós mondta menjek be, így személyesen mentem, kutyust nem vittem, mondták nem szükséges. Mivel tegnap a kutyus ismét köhögött, hasra esett, gondolom megszédült, viszont ma már el is ájult a köhögés után ezért gondoltam személyesen jobb lesz, az eredmények függvényében biztosan kapok valami gyógyszert, mivel nagyon megijedtem. Az orvos nagyon szemtelen volt velem, gyógyszert nem kaptam, hanem holnapra berendelte a kutyust szív ultrahangra, holott eddig a szívéről szó sem volt. Cushing kórról beszélgettek, de az eredmények kellenek még. Kérdeztem, hogy ha ismét el ájul a kiskutya mit tegyek, nagyon félek nehogy tragédia legyen. Ekkor lekurvázott, kurvaanyázott kizavart a rendelőből. Azután az előtérbe is jött utánam, ismételgette ezeket a trágár szavakat, s arrogáns módon azt mondta, hogy kivág ha nem takarodok ki onnan, karácsonykor ilyen szemét boszorkány takarodj, s ismét a fenti trágárságok következtek ismét. Felhívtam a rendőrséget, de mivel nem ütött meg, így nem jöttek ki. Aztán sírva hazajöttem, de sajnos a kiskutyán nem tudok segíteni, nem tudom mit is tegyek, ha ismét elájul. Azt gondolom, hogy ez megengedhetetlen, ráadásul magam is tartósan nagyon súlyos beteg vagyok. Az orvos dr. Gyuricza Ákos volt. Le vagyok döbbenve és érthetetlenül állok a történtek után.Miért is kaptam én ezt??? Miért nem segített a kutyusomon, holott több tízezer forintokat már kifizettem a vizsgálatokért, de azokat kérésemre persze nem adta oda, így azokat más orvosnál még egyszer meg kell majd csináltatnom, bár a nyugdíjam 40.000.-FT. Nos a szégyenfalon a helye ennek az embertelen dr-nak!!!!