core3tdi Creative Commons License 2014.12.23 0 0 391

"Ez a fórum nem arról szól, hogy a te kéréseidet teljesítsem, azok után amiket és amilyen stílusban írtál."

Ügyfél barát hozzá állás, ami magáért beszél. :)
(Zárójelben jegyzem meg, hogy potenciális ügyfél vagyok, egy helyen természetesen már nem vagyok annak tekinthető.
Tehát én viszek valahova pénzt, nem pedig kérek. Mellesleg teljesen normálisan kértem valamit. Nyilván ami nincsen, azzal nehéz előrukkolni, de legalább egy őszinte válasz lett volna, hogy nincsen. )

Látom ideges egy típus MMC Úr főleg, ha valaki nem dől be a terelésének. Szerintem ebből mindenki leszűrheti a konzekvenciát. Érdekes módon az Ecotuningos kollega pár hozzászólással korábban magától, előzékeny módon rakott fel mérési görbéket. Saját műhelyéből, saját padjáról. Ezerszer korrektebb és őszintébb, profibb, hozzá állás és mindenek előtt ügyfél barátabb.
Utána jártam egyébként és olyan 7-8 Millió forinttól indul egy teljesítménymérő pad 2WD. Egy 4WD pedig 14-15 Millió forinttól. 

Korrekt, kedves, bizalomgerjesztő tájékoztatást kaptam egyébként az elmúlt időben, amióta kutatok a megoldás után

a Korbel, a Rigotech, az ATC és az ECOTuning cégektől. A tuning pedig a jövő év elejére marad. Időközben viszont volt szerencsém kipróbálni egy tuningolt 1.6 TDI-t, hát igen csak nagy különbség a gyárihoz képest valóban.

Előzmény: autochip (389)