autochip Creative Commons License 2014.12.23 0 0 389

Szerintem te érthettél félre valamit.

Ez a fórum nem arról szól, hogy a te kéréseidet teljesítsem, azok után amiket és amilyen stílusban írtál.

Hozzáteszem  hogy a kérésed teljesítésére ezen okok miatt nyilvánvalóan nem is tettem ígéretet.

A felvetéseidet és aggályaidat eléggé részletesen megcáfoltam, de ezek közül te  semmire nem reagáltál, csak és kizárólag a saját kéréseddel vagy elfoglalva.

Semmilyen pluszt nem teszel hozzá ehhez a fórumhoz azonkívül hogy két "általad favorizált" céget reklámozod és másokat ciánozol.

A leírásod szerint még nincs is chiptuning az autódban, mert csak a barátaid chiptuningjáról beszéltél (van aki csak beszél róla, és van aki meg is csináltatja).

A 385-ös számú MMC tuning hozzászólásban feltettem neked egy kérdést az "általam favorizált" mérőhellyel kapcsolatban:

"Ha tudsz ajánlani olyan mérőhelyet ahol jobb teljesítménymérő paddal rendelkeznek, kérlek oszd meg velünk ezt az információt!"

Miután nem tudtál olyan mérőhelyet ajánlani ahol jobb teljesítménymérő paddal rendelkeznek mint ők, úgy gondolom hogy jogosan favorizálom őket.

Nincs azzal gond ha neked mások a kedvenceid, de úgy gondolom  hogy ésszerűbb lenne ha elvinnéd az autódat hozzájuk, ahelyett hogy fölösleges beszélgetéseket generálnál másokkal az álmodozási időszak alatt.

Előzmény: core3tdi (388)