indiganos Creative Commons License 2014.12.23 0 0 251

Jól értem azt, hogy az általad linkelt ledre hiába van 6000-6500K, valójában 60%-át a fénynek nem ezen a spektrumon bocsátja le? Erről szól a grafikon, és erről beszélsz? És az UFO-nál ez mennyi? 100%?

 

A 16 ezer forintos UFO teljesítménye gyenge. Hosszú idő alatt jön meg... de ami ezeknél is nagyobb problémám velük, hogy nem látom át mi van ha valami nem oké, kell-e táp hozzá, az mennyiért, hol veszem meg? Ha kiég egy izzó vajon kapok-e bele olyat könnyen? Mint írtam antitálentum vagyok elektronika területén.

 

A hideg fehér neoncső viszont még nekem is átlátható. Most pl azt mondták a város legnagyobb ilyen típusú boltjában, hogy talán van 58W-os hideg fehér (6400K) 150 cm- hosszú neon cső 790 forintért... na ez eddig így pompásan is hangzott... megrendelésre... de mint kiderült talán megrendelésre, biztosat január 5-e után tudnak mondani, mert fel kell hívni a gyártót. További 7700 HUF egy dupla foglalat. Szóval talán lenne január közepére 116 W hideg fehér fényem 9300 forintért...

 

Ennél biztosabbnak és jobb ajánlatnak tűnik ez http://www.greenspace2010.hu/index.php?route=product/product&path=244_375_614&product_id=1200&sort=rating&order=ASC . Pl ez tutire megjön január 5-e körül. A boltba azt mondták, hogy a 60 CM-es neonokhoz már 6000 forint körül van bura. Ebben az esetben 10 000 HUF-ért 150W megfelelő fényem.... ez jobban hangzik, viszont nem vagyok benne biztos, ehhez a fénycsőhoz tudok venni burát vagy bármi foglalatotm, szerintetek ez lehet probléma egy megye székhelyen?

 

Előzmény: Sándor111 (248)