Fecooo21 Creative Commons License 2014.12.06 0 0 106902

Sziasztok!


Nemrég én is szétszedtem az indexkapcsolóm és sikeresen meg is csináltam az oldal leírásának köszönhetően:)
Most viszont az a problémám hogy összeraktam és nem működik jól a távolsági fény(egy kicsit húzni kell a karon és akkor villan ha tovább húzzuk úgy tudjuk kapcsolni folyamatosan....na most nem marad úgy ha 1be kapcsolom csak villogni tudok vele a második állásban) ez az egyik problémám....a másik az hogy a duda nem szól(próbáltam az itt található leírás alapján a kontakthibát de nem jártam eredménnyel....valamint a másik hiba az hogy airbag faultot ír...pedig csatik rendesen rajta vannak(lehet eltárolta a hibát és csak diag. műszerrel ki kéne ütni belőle? mert mielőtt visszaraktam az indexet kipróbáltam hogy megy-e minden és légzsák nélkül adtam rá gyújtást)
A másik kérdésem pedig az lenne, hogy van benne fedélzeti computer? mert mikor állíítgatom az időt a kijelzőn kérdez km/h-t(ami nem értem mihez kell ha nem is mutat olyat amihez kéne), de a bajuszkapcsolóm nem olyan hogy be lehet nyomni a végét és váltogatni hogy legyen pl. fogyasztás meg ilyenek....én most nem értem mert van aki azt mondta kicserélte a bajuszkapcsolót egy olyanra amin van ilyen kapcsoló a kar végén és lett fedélzetije....ez most hogy is van? valaki mondja el nekem:) mert úgy tudom minden 307be van ilyen csak be kell tanítani neki.
Egyébként egy 2003-as évjáratú 307 1.6 presence!