obizoli Creative Commons License 2014.12.05 0 0 8669

szevasztok luposok!én még soha nem tudtam 3,5 alá vinni a fogyasztást.igaz 90-130 között hajtok.legutóbb bp-ről siófok vasárnap nyári csúcsban ráérősen mért ennyit .ahhoz hogy ennyit egyen,vagy ez alatt, abszolúte szarrágónak,bocs a szóért,kell lenni.soha nem tudom megállni hogy legalább 90-nel ne menjek,mert a fogyasztásához képest nagyon jól megy a lupo.van egy kispolákom is szombathelyen vettem,200km tőlünk.ott teletankoltam ugy jöttem haza hogy ott rátehettem volna 1téglát a gázpedálra.végig padlón 5,6-ot evett. mindenki le akart tolni az útról.megcsináltam most 100-zal utazik,de 7-t eszik.egyszóval ha a polski 2-t enne avval járnék.észrevettétek,hogy az alacsony guminyomás akár 0,5 liter növekedést is okozhat.szerintem hiába alakítod át kézire akkor sem fog kevesebbet enni. az alapbeállításról meg annyit,hogy a leglényegesebb dolog benne,a kuplung beállítása.mivel az használat közben kopik,így elállítódik.amíg annak az értéke nem megfelelő,nem lehet alapbeállítást csinálni.a kuplungbovden végén végén van 1 állítócsavar,azon kell állítani,de diagnosztika nélkül ne nyúlj hozzá,mert NAGYON megszívod.a legnagyobb baj,hogy a bovdenen a porvédő elszakad 3 évesen és belefolyik a víz.pont hátrafelé lejt.egyszóval ha tudsz normálisan bánni a lupoval ritkán romlik el.nekem 250 000-nél eredeti a kuplungom még.a pd tömitésem is.és az akkum is a gyári 2001-es.