oljeg12 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 160

Üdv a csapatnak!

Van egy problémám és arra kérnem a segítségeteket, hogy talán sikerülne leküzdeni.

 Van egy LG 32LB5610 FULLHD  Led TV. Van egy DELL Optiplex 740 asztali gép. Win 7 Prof. oprendszer és AMD RADEON HD6670 videokártya. Vettem egy HDMI kábelt és összekötöttem a TV-t a géppel. Bár mit is próbálok állítani, a gép, nem érzékeli a TV-t. Hiába próbálnám beállítani a kijelzők számát, egyszerűen nem érzékeli, csak a monitort. Próbáltam a Vezérlőpulton a kijelzőkig elmentem, de nem talál más kijelzőt, csak a monitort. Csináltam azt is, hogy  Lenyomtam egyszerre a Windows és P billentyűt egyszerre. Ott kiválasztottam a másolás menüt, no meg sorba vettem mindegyiket, de a helyzet nem változott. A TV érzékelni a gépet, mert mikor kikapcsolom a gépet, akkor a HDMI ikon a TV-nél elhalványul. Bekapcsolás után ismét élénk és pedig az az ikon, amelyik portra éppen csatlakoztatva van a HDMI kábellel a gép. De TV képernyőn csak a forgó LG kocka forog és kiírja, hogy nincs jel. Végig próbáltam már az AMDVision Engine Control Center menüpontjait is. Ott se tudtam előbbre jutni  a beállítással. Ha tud valaki segíteni, megkérem, hogy segítsen. De ha lehet, akkor egyszerűen leírva, és ne a számítástechnikai szaknyelven. Legalább is ott ahol lehet írni "köznyelven" is.

Segítségeteket előre is köszönöm.