VMFót Creative Commons License 2014.11.30 0 0 15

A Life Marketing Kft. postázott részünkre 2014. november 3-ára egy meghívót egészségügyi tájékoztatóra és  termékbemutatóra (hőrtárolós, aku-termikus szendvics-aljazatú edénykészlet), amit egy másik cég a Best Original Kft. szervezett, név szerint Szabó Kocsis András vezetésével. Ez utóbbi céget ellenőriztem az internetes céginformáció segítségével: 2012-ben alakult, veszteséggel zárt és 2013. évre  nem adott be érvényes mérleget....? Talán nem véletlen, hogy Szabó úr "elfelejtette" közölni a cég pontos elérhetőségét és a telefonszámát. Nemcsak emiatt, de az egész rendezvény behízelgően agresszív stílusa, az erőltetett, teátrális, látványos "direkt marketing", ugyanakkor az enyhén szólva inkorrekt, átverős sorsolás miatt az összbenyomásunk az, hogy az ott ajándékba adott termékek minősége nagy valószínűséggel nem felel meg a közölteknek. Kellő óvatosságra intenék mindenkit. Egyben kérdésem és kérésem is lenne, ki tudna több információval szolgálni a Best Original Kft-ről és személy szerint Szabó Kocsis András tevékenységéről. Én végigültem a közöltekhez képest időben elhúzódó rendezvényt és hagytam a kollégájánál egy névkártyát, azzal, hogy hívjon vissza, de nem méltattak arra, hogy jelentkezzenek.    

Előzmény: Coke Girl :-D (-)