liptak1 Creative Commons License 2014.11.26 0 0 60451

Az általad említett ledes megvilágítás : ad egy : (jelzem használok és építek be ledeket mielőtt okoskodni kezdenél) tehát 2 Ft a ledes lámpa(ja mert ez szerinted olcsó) , ugye ehez is kell egy két dolog(mondjuk mozgásérzékelő, meg még valamivel meg is kéne táplálni) tehát ez is 2 forint, tegyük hozzá van 7w-os ledes reflektorom az udvarom megvilágítására, vettem 15000 -ért mert volt egy okoska aki rábeszélt.

2 hónapig adta le a rendes fényét kb 1500 luxot, ezután kezdett csökkenni mára ott tartok (5 hónap) hogy a lámpa gyakorlatilag 10 métert világít és ezt is csak néhány lux képp. Voltam ám a boltban mert az első még abban a hónapban megdöglött, kicserélték, mostanra én fáradtam bele a meddő církuszba, így mihelyst időm engedi leszedem kidobom a fenébe és kap rendes világítást, nem javaslok ledet olyan helyre ahol rengeteg üzemóra van , képtelenek az előirányzott üzemidőt normálisan tartani.

Drága . És kész. (jelzem a legtöbb ledes égőkre 10-15000 üzemóra van garantálva,

találkoztam már hibás ledszalaggal, ledes égőkkel de még fénycsövet is cseréltem 2 hónapos használat után, ja és még megjegyezném nincsennek oda a le fel kapcsolgatásért és van olyan is amit nem is lehet hagyományos alkonykapcsolóval kapcsolni.(egyébként energia takarékos égőben is találkoztam már olyannal amit nem lehetett működtetni alkonykapcsolóval)

Előzmény: Mekk Elek ezermester (60442)