Akiboy86 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 61280

Köszönöm szépen mindenkinek a kimerítő válaszokat! tehát ahogy kivettem a mondandótokból a fogyasztásom sok a tiétekhez képest, de nem annyira számottevően mint gondoltam! Igaz én kb eddig 1500km-t tettem bele de 7L körüli fogyasztásról még szó sem volt vele! Meg sem közelítette! 9.1es jöt ki úgy hogy ebben van 340km autópálya tempomattal km óra szerinti 130-al Gps 120at mutatott) van benne kb 60km sík egyenes vidéki út tempomattal 50-90 között! És a maradék Pest Papa módban! Akkor talán mégsem rendeltem bele hiába a lambdaszomdát! :-D Nem lehet, hogy azért eszi az olajat mert az 5w40 nagyon híg? Nekem a szerelőm azt mta h nyugodtan öntsek bele 10w40-et! (benne még nem csalódtam) egyébként valahol azt olvastam hogy a szelepszár szimeringnél eszegeti meg. egy mazad szervíz szerelőjének a válasza volt egy másik mazdás fórumon! Vannak még vele apróbb hibák de ez a rángatás meg a zabálás idegesít nagyon! Azt már kiderítettem pl h mi a baja a kijelzőnek (Mert alig látszik rajta valami) csak még műszerészhez nem jutottam még el vele!  Ja még egy kérdés! Ismer valaki olyat aki belerakatta a gázt? Igen elgondolkodtam rajta!