pepax77 Creative Commons License 2014.11.22 0 1 2

Pár gondolat az első ajtós felszállásról.A BKK szerint ez nagyon jó dolog,csökken a bliccelés,növekednek a bevételek,stb.Ja,meg hogy a sofőrök is szeretik!Erröl a véleményem röviden,egy nagy ló@aszt!A bliccelés nyilván csökkent,de hogy mi szeretnénk az erős túlzás!Lehet hogy működne nálunk is,de ahhoz az kéne hogy.1,a kedves utas ne akkor kezdje keresni a bérletét mikor felszállt,hanem akkor már legyen a kezében!2.Ha jeggyel száll föl,elég ha felmutatja nekem és megy hátra,és ott kezeli(vagy nem😀).Ez a két dolog igencsak megyorsítja a beszállást.Az elsőajtózást pedig nem a sofőr találta ki,ő csak alkalmazza!Szóval felesleges vele hőbörögni,csak a fődiszpécser engedélyezheti az összajtózást,eshet eső fújhat szél vagy szakadhat a hó,akkor sem lehet.Én is szívesen nyitnék összajtót főleg csúcsidőben,de ez 20000 levonás,vagyis inkább nem.Még egy dolog,anyuka gyerekkocsival.Hivatalosan úgy kéne csinálnom,hogy miután felszállt a középső ajtón,előre jőn és bemutatja a jegyét,bérletét.Ha annyit megtesz hogy mikor beállok. Megállóba,felmutatja,én bólintok hogy ok.láttam,és ennyi