Törölt nick Creative Commons License 2014.11.05 0 0 9834

Köszönöm a gratulációt, .... de, vannak még hibái. ... Nem árulom el, - :D :D

akik ezzel foglalkoznak, és ez a napi munkájuk, úgyis látják.

 

Nem tudtam várni Aruncusra, - biztosan nem fog érte haragudni, .... de, már annyira

izgatott a dolog. ... Tényleg Pippis ajándékpapírból készült, .... van még belőle maradékom,

azt is tudom már, hogy mire használom majd. :) Azon kívül nyugodtan akarok az új gépemmel

foglalkozni, - és közben vettem pergához való papírt is, ... szóval hirtelen annyi mást is

akarok csinálni, ... ezért ezt már megmutattam, késza a házi feladatom, és hogy beinduljon a hobbizók alkotói kedve. :D

 

Ez egy vidám karácsonyi lap. ... De, láttam már hófehéret is, ... a kerek lap gömböt utánoz, domborított

fényes papíralapokon, mintha friss hóeséssel borítaná be a tájat, - gyönyörű, ... (majd egyszer elkészítem).

 

Aki efféle lapot akar készíteni, - számítson rá, hogy "eszi a papírt"!!!! (Pláne, ha elront valamit!) A ragasztó szivacsdarabkák pedig feltépik a papírt, .... a snicer néha félresiklik, a macska meg ráugrik a ragasztós lapokra, vagy belefekszik az apró kivágott virágokra, ... az ember ujjai ragacsosak lesznek, ... és azt is felszedjük, amit nem akarunk, ... (a pergában jobban otthon vagyok! :D)

 

Te jössssssssssssssssssssssssssssssz :)

 

 

 

 

Előzmény: 4Hópihe (9833)