Csaba Törzsök Creative Commons License 2014.11.04 0 0 16294

Sziasztok van egy 3 hónapos törpe uszkárom.Már most nagyon okos ül pacsi visszahozza játékokat ha kimegyünk utána  leül megvárja míg megtörlöm tappancsait.Eddig mindig "persze" velünk aludt ágyban vettünk neki külön ágyikót de annyira megszokta,hogy velünk volt nem igen akart belefeküdni persze úgy igen ha mondom neki ül rögtön nem fut hozzám vár és csak parancsszóra indul akkor bejön ágyába persze utána jutalomfalat.Igaz hozzá kell tennem 1 illetve 2 napja van saját fekhelye.Most úgy sikerült elaludt beleraktam és alszik  tovább.Tudom megszokja pár nap alatt a fekhelyét de milyen tanácsokat tudtok adni,hogy gyorsabban menjen a dolog mik a tapasztalatok,hogy tudja ha aludni kell ágyába menjen!Szobatisztaság már most tökéletes pelenkát próbáltam szagmintával az nem nagyon jött be mert mikor elhoztuk kb 2 hétig amikor evett vagy aludt rögtön vittük ki és hozzászokott,hogy csak kint szabad pisilni stb.próbálkoztam utánna pelenkával szagminta volt úgy ,hogy 1órát inkább szenvedett de rá nem pisilt inkább visszatartotta.Ezt késöbb mikor idősebb lesz rá lehetne bírni?Ebben szeretnék segítséget még,de ha itthon hagytuk akkor sikerült magától pisi kicsit mellé de nagyobb dolgot már a pelenkára csinálta..Akinek több a gyakorlata kérem segítsen köszönöm szépen