nyman Creative Commons License 2014.10.31 0 0 58891

Nagyobb varosok kornyeken, ahol tobb a melo mar ki lehet venni akar lakast is.

 

Anno mikor neztegettem rovidebb kifutasu melokat, akkor a hely kivalasztasakor ott volt tenyezonek a repuloter kozelsege, illetve azt is neztem, hogy mondjuk ha megoldhato, hogy hetfon reggel indul a zember Budapestrol (London eseteben igen), es pentek este jon haza, akkor mar eleg negy ejszaka egy panzioban, ami ha idoben veszi az ember a repulojegyet, illetve megegyezik a panziossal, mert adott esetben hetvegeje ami inkabb van fullon, akkor mar versenykepes lehet az alberlettel. Azt nem mondom, hogy olcsobb, de pl. nincs rezsikoltseg, nem kell takaritani, ha unnepek vannak, szabadsagon vagy, nincs kiadas. stb, ugyanakkor ha este meg akarsz sutni egy steaket, akkor az mar lehet nehezkesebb.

 

Az adozassal Svajc eseteben nem vagyok tisztaban, de pl. Angliaban akar a brutto osszeg 90%-a is a zsebedben maradhat.


Ha a google-ben rakeresel az Umbrella Company, Umbrella Services, meg hasonlo kulcsszavakra, ott leirjak, hogy mukodik, es hogyan "optimalizalnak". A nalunk levo beszamlazos megoldasra hajaz, azzal a kulonbseggel, hogy neked meg ceget sem kell csinalnod, felvesznek oda, es az szamlaz.

 

Előzmény: rev251 (58889)