Peppo vagyok Creative Commons License 2014.10.28 0 0 224649

Persze, hogy nem voltunk kutyaszarok. Játszottunk egy egálos első félidőt. Rögtön góllal nyitottunk, de a Real jobb volt az első 15 percben és el is húzhatott volna. A következő 20 perc rólunk szólt, de ekkor kaptuk a gólt, persze ekkor 0-2 is lehetett volna.

Utána jött a pontrúgás, illetve a Realnak adott gólpassz.

A gondok ezután jöttek, mert nem tudtunk felpörögni, sem belenyúlni a meccsbe. Ini megsérült, Messi most kevés volt, a Real meg jobb volt.

Suarezről meg annyit, hogy anno Messi nyilatkozta valahol, hogy őt is Neymart is megkérdezték, hogy mit szólna az uruguayi leigazolásához és mindketten igent mondtak. Ettől persze még be kell építeni a csapatba, de adjunk már erre időt! Ha több meccsen is csak egymás melletti játékosok lesznek, az gáz, de működhet is a dolog. Talán LE is valami tartalommal akarja megtölteni a támadósort, meglátjuk.

A legnagyobbat az edzőben csalódtam, leszarom a 3-1-et, meg az indexeket is. De lehet, hogy LE is tanul majd valamit a 7végi meccsből.

Előzmény: Tompus999 (224646)