Smíró Creative Commons License 2014.10.24 0 0 105917

Apicsuba :'( Szerencsen temetőben lefutott alólam a beton út. Föld út felrázva, az emelkedőn visszacsúsztam, irányíthatatlanul egy sírnak. A sir mellett szikla darabokkal védték a sírt olyan balfaszok ellen, mint én. Sikerült a küszöbnél felakadni, jól megkarcolni és a jobb első felnit is, ami főleg fáj. Az, hogy egy csávó látva a nyomoromat, a vadi új BMW-vel leóvakodott, a neje szarrá sározta a bőr cipőjét, a srác meg kivonatott a gödörből, szóval csuda jól esett. Azt már halkan mondom, hogy roma gyerek volt. A nagy értékű kocsiját nem féltve segített önzetlenül a feleségével együtt... Sajnos a nevét sem kérdeztem meg. Csak azon szomorkodom, hogy én ezt tuti nem tettem volna meg. Szégyellem, de így van. Kb.100 m-ről szúrta ki, hogy bajban vagyok és lecsúszott a kocsijával a sárban, szakadó esőben. Levegőben lévő bal hátsó kerékkel esélyem nem volt kijönni, jobbra 10 centire a sírkő és nettón koszorú. Szóval ma is tanultam, és tuti, hogy amit eddig nem tettem volna meg, ezentúl megteszem. Tanmese vége.