Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.10.24 0 0 533

Koszi Gepard, a reszletes leirast.

Ma kezdem is a gyakorlast.

A lelegzest - azt konnyem megertettem. 

A nullpontos nezest is - ezt is ertem. A tobbin meg atragom magam.

Es probalom csinalni a rezegteteseket, amit irtal nekem korabban.

 

Amit en talaltam ki, de a te leirasod alapjan, az az, hogy razom a kezem, konyektol lefele, vagyis ezt lehet seta kozben is, allas kozben is, illetve fekve v ulve, akkor a kezfej magasabban van mint a konyok, egyebkent meg alacsonyabban.

A jobbkeznel, erzem h teljesen elazul razas kozben, es lottyognek az ujjaim, mint a rongybaba.

A balkeznel, az az arthritiszes csuklo, ott egyaltalan nem lazul ugy el a kezem, es ez nem a jobboldali dominancia miatt van, hanem az ott levo merevsegtol.

Irtam a masik topikban, h elkezdett a kezfejem is fajni, a csontok vagy erek vagy vmi, belulrol, ez mindketto kezfejnel van, de a merevseg az tovabbra is a bal csuklo sokkal jobban, bar neha a jobb is bemerevedik, de az kilazul konnyebben.

Razas kozben persze rezeg az egesz karom egeszen a vallig.

Most egyebkent kiserletezek kulonfele cseppekkel, a lyme ellen, es ezeket a valtozo merteku merevseget es fajdalmat a kezeimben lehet h ezek okozzak, tuneterosodes v herx reakcio formajaban, egyenlore figyelgettem magamat, h mennyire hatnak ra a cseppek, illetve h van-e osszefugges.

 

Van egy masik gyakorlat is, amit csinalok, es ugy olvastam h te is csinaltad:

csukott szemmel egy labon allas.

Te mennyi ideig tudsz igy allni?

En felfejlodtem 3-4mp-rol 10 fole, neha megy majdnem 20 is, de sokszor csak 3-4 megint, vagyis nem stabil a fejlodesem, de ezt is akarom gyakorolni.

Igy van boven gyakoroloni valo.

De kezdem a szemtornat, ahogy ajanlottad.

Es azt abszolute megfigyeltem, h valoban fontos a a rovidbenezes/tavolba nezes aranya.

Illetve elkezdem a sotetben valo latasomat is fejleszteni.

Koszi :)

Előzmény: ghepard (531)