Axióma Creative Commons License 2014.10.21 0 0 54759

Akinek az utolso 90 napban nem volt hasonlo termek eladasa, azt nagyobb osszegu vasarlasnal ugyis kukazom. Rejtheti, ha akarja, de tudhatja azt is, hogy nem keves vasarlonal ez lesz a kovetkezmenye.

Hat az ebook olvasos sracban se biztam volna (mondjuk en vegul nem vettem), ha MA-n nem irjak hogy mar x darab gond nelkul es hibatlan gyari darab megerkezett. Az is termek+elado combo feedback volt, csak mashol. Meg ott is lehet hagyni, nem suru hogy az ebay-rol valaki kenyszervasarlast csinaljon...

Nem a termektipust minositenem, hanem az eladotol jovo hasonlo termekek atlagos minoseget. Ha a gyari selejtet sozza el erintopanelekbol, vagy eppen a kompatibilitas nem stimmel, az deruljon ki, de az csak arra vonatkozik, az uveggyongyokre nem. Vagy pl. az megtortent eset, hogy a Z1C asztali toltojenek kinai utangyartottja uveglapos elolappal me'g jo, de ha elol-hatul tempered glass 0.2-0.3mm, akkor mar nem fer bele (mert eredetileg nem is arra, hanem a vekonyabb Z1-re tervezve masoltak).

Szoval en az elado+termek kombot jellemzem, es ezt varom el a tobbi ebay-ezotol is, mivel ez az ami tenyleges informacioval szolgalhat.

De most mar tenyleg befejezem, csak nem birtam ki mert annyira nem logikus erveket hozol fel... sorry, tobbet nem fordul elo.

Előzmény: Degeczi (54758)