Norbyd Creative Commons License 2014.10.18 0 0 182

Érdekes.... Köszönöm válaszát, de a megtett kicsit több mint 300.000 km alatt,(amit 7 év alatt tekertem bele) ugyan azt a castrol edge FST 0w30-as olajat rakom az autóba, és maradok is ennél.. Ez az olaj nem olyan rég érhető el a piacon, előtte szintén ezen márka magnatec megnevezésű olaját használtam, ugyan ezen 0w30 megjelölésűt. Olaj, és olaj csere között(ami 15.000km-en ként történik)nem eszik egy grammot sem. Mielőtt először beleraktam természetesen utána jártam a témának, és gyakorlatilag arra jutottam, hogy bőven túlteljesíti azt, mint amit tud egy gyár által ajánlott opel olaj.  Sem az Astra F, sem a corsa c nem eszi az olajat,(nem úgy, mint a gyári opel olajjal, amire brutális olaj fogyasztási értékeket írnak, és ezt tartják elfogadhatónak. Én nem tartottam ezt elfogadhatónak, és váltottam) mióta ezt használjuk, Nagyon fontosnak tartom megjegyezni, hogy van  nem egy olyan autó alkatrész árusító nagyker, aki ezeket az olajakat(castrol család) adja  amikor alkatrészért megyek vásárolni ügyfélnek(ebből kifolyólag jártam én is a téma után) ezekhez az autókhoz. Jómagam is foglalkozok autó alkatrészekkel,  és az évek alatt csak pozitív véleményeket kaptam erről a termékről(opelek-nél értem, és az általam adott olajra gondolok). Az általam vásárolt Olaj doboz hátulján egyébként az olajat használó gyártók felsorolásában benne van az opel/gm is.

Előzmény: mantec (181)