Chopper63 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 3073

Szia Arzeen03!!

 

Nagyon együtt érzek Veled!Elhiszem minden szavad,mert bizony én is jártam igy.Lehagynak a záróról,ambuláns lapról nagyon nagyon fontos dolgokat!Én is szóltam,volt amikor utólag böktek pár szót a felvetett dolog miatt a papirra,volt amikor nem!Nekem az a véleményem:Igyekeznek semmi olyat papirra vetni,ami az orvosok,vagy az ellátással kapcsolatban utólag támadható,megvétózható lenne!A lehetőségét sem adják meg,inkább,hogy is irjam,elferditve a valóságot kerül nyomtatásra!Nagyon szomorú,de igy van!

 

Jó tanácsokat irnak a társaink neked!Támogatom irásaikat,egyet értek velük!Alapból,mily fura az ember:Másnak sokkal könnyebben oszt tanácsot,mert a más baját más szemszögből látja az ember,ezáltal megoldást is könnyebben talál rá.De hát gyarló az ember!

 

Hidd el,ez az orvos megkukkerolja a térdecskédet,ami gáz,ki fogja javitani!Hidd el,mert az Ő rönoméja a tét most már!!

 

Próbálj megnyugodni!!

Az új orvosod neve is ,hire is olyan jó,minden megvan a teljes gyógyulásodhoz szerintem!!

 

Mikor a Mofettára rátaláltam,akkor eldöntöttem,nekem ez kell-lene!Nem lesz egyszerű elérjem,de ha sikerül,majd beszámolok mindenről!Örülök,hogy Nikke megtalálta nekem.

De jó hogy elvesztettem,de irtam ide róla nektek.Általatok meglett!!Hurrá!!

 

Én is agyaltam azon,majd mit érdemes pl 27-én mondani a rehab ambulancián,és majd máshol is,én már megszólalni sem akarok...Nekem is elegem van az egészből már!Ma vége a 14 alkalomnak,semmi értelme nem volt az utolsó 3-nak...Örülök pihenő jön,majd én magamnak diktálom a tempót,minden másnap,mert igy széthullok!

 

Drukkolok,izgulok Érted is!Minden rendben kell legyen nálad is!!Úgy legyen!!Köszi mindent neked is nagyon!!!