Törölt nick Creative Commons License 2014.10.09 0 0 19289

Még várom az Ilmeteo hozzávetőleges adatait, de szerintem olyan 20 fok körüli időre lehet számítani.A bőrönd itt figyel a sarokban, de azért még üres:)

Kuponokat most nem vettem, pont azért, mert az időjárás kiszámíthatatlan. Mondjuk veszek egy jó kis ostiai kupont arra a napra,mikor Ostia Antcát tervezem, aztán mégsem tudunk menni,mert zuhog az eső. Viszont a kupon és a lefoglalt időpont miatt mégis menni kéne. Szóval ezt most kihagyom.

Vidéki sagra kimarad, egyszerűen nem tudom belesuszterolni az időbe, azt meg nem akarom, hogy egy végtelen rohanás legyen az egész. Magamhoz viszonyítva laza programot tervezek.

Tivoli és Ostia anyag szépen összekészítve, csak az időjáráson múlik,hogy megyünk-e.

Hogy mennyit bírunk? Elég sokat. 8 és 9 közt szoktunk reggel elindulni és estig kisebb pihenőkkel bírjuk.

Pihenésképpen egy-egy park, templomlépcső, fagyi, pizza (beülős) jöhet szóba. Nyáridőben viszont ha városon belül vagyunk (tehát épp nem kirándulunk vonattal valahová), szoktunk 1-2 óra "otthoni sziesztát beiktatni.

Szerencsénk van, mert reggel 9.22-re ér be elvileg majd a vonatunk a Terminire és 10.15-kor már elfoglalhatjuk a szállásunkat.

 

Előzmény: Manipura (19288)