István a kováts Creative Commons License 2014.10.05 0 0 74322

 Hát egy elég nagy vonalú ajánlat, de jobb mint a semmi.  És eleve vannak evidens  / egyértelmű  dolgok.

 

 pl.

  "régi gázcső bontása"  

 Nyilván lebont mindet nem hagy ott semmit.  Aztán a gázórának ha megvan a helye nem teszi másfél méterrel közelebb, hogy kevesebb cső legyen.

 Elviekben - sőt gyakorlatilag is kell egy gázterv - ez kötelező, a többi fejből is elvégezhető.

 ahol nincs mennyiség ott egyértelmű, hogy 1 db van. A csőhosszokat a mester meg magának azért biztos kiszámolta.

 talán a szerelvényeknél meg kellene állapodni a márkákban.

 

 

 ', sem a gázóra le, fel szerelése,' azt mindig a szolgáltató végzi jó vastagon árazva.

 

 első ránézésre különösebb elemzés nélkül nagyjából reális az ár. Mondtam írtam elsőre.

  Habár sok minden hiányzik még, mint ahogy írod is :  "NINCS BENNE a kazán, a radiátorok, a termosztát, a radiátorok thermo fejei. "

 Meg a kémény, meg a villamos rész. Legyen a kazán 250  e /optimista /, radiátorok legalább 150 e , termosztát  15 e,  termofej - nem tudom, kémény  200 , villamos rész EPH,  külön áramkör érintés védelemmel. Fi relé 50 e, legalább 700 eft. Terv  40 eft gázóra le és felszerelés  20 -20. akárhogy nézzük több mint másfél milla. ha nagyon alkudozol max. 250 megtakaríthatsz.

Előzmény: TSZVTSZV (74319)