Chopper63 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2726

Szerbusztok!

 

Szia Arzeen03!!

 

Olvasom irásod,mindent elolvastam amit ma irtatok,de utolsó dokis irásod elborzaszt!

 

Ezt irod:

lágy részek térdben és térd fölött kemények, miért, érthetetlen,

 

Ajaj,az én térdem az első műtét óta olyan,mint amit leirtál!

Nem tudja egyetlen orvos sem,mi okozza azt hogy totál kemény!!

Nekem elvileg átfurták az inamat..Nem hiszem ez is a protokoll része kellett volna hogy legyen.

 

Nincs diagnózisod eddig,és nekem sem tudja senki,mitől olyan a lábam,amit Te is leirsz!!

 

Nagyon kiváncsian várom a fejleményeket,dg-d,mi lesz veled??

Szoritok,találják már meg nálad mi a gond!!

 

MTB cipő,az enyém nem az,csak a sarka gömböjitett,és a dokim is azt hitte az..mondtam,ez nem az,és nekem nagyon könnyű járni benne.Sőt a mai napi járás gyakorlat sokkal könnyebb benne!!Neve nincs cipő,de tényleg hasonlit rá!

 

Köszi az infókat mindenkinek cipő témában.majd ha magamnak veszek egyszer,irásaitok alapján veszek.

 

Ma csaj két mankós járás gyakorlatok voltak.nagyon piros a sebem ominózus fele,és úgy tünik mintha 1 varrat hely kezdene begyulladni,vagy nem is tudom.bekrémeztem,várom helyre jöjjön.

 

Arzeen03!Fel a fejjel a jó doki megfogja találni mi a bajod!!Ha megtalálja,én is meglátogatom!!

 

Artroszkópos műtét,én már nem is tudom jó-e?Annyi sok gondot hall,olvas az ember róla műtött betegektől!

Vagy csak páran futunk a sok rosszba bele?Érdekes.Házi orvosom azt mondta,nagyon sok az artroszkópos műtéteknél a szövődmény!

az ő térdét is nyitott műtétben végezték.Keresztszalag pótlása volt neki is.Jó hogy utólag mesélte el..hurrá!!

 

 

 

Előzmény: Arzeen03 (2725)