Chopper63 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2702

Szia kedves chillout!

 

Bocs a vonások elmaradásáért!

 

Igen,van benne némi pozitiv is.Ami a nagy gondom:Aggódik a gyógytornász,hát még én.A benzincső vastagságú cső helye,alapból végig fájt.kb 2 hete,már csak a fele,a térd hajlattól lefele.Vagy 20 cm volt a cső hossz,úgy 10 cm fáj nagyon.Torna hatására ez a fájdalom nagyon fokozódik,sőt.

A seb is torna miatt pirosodott meg nagyon fél oldalon,ott ahol sokat takaritgatták műtőn kivül is.

 

Nos az aggodalom tárgya:Vissza gyűlhet a genny,ha nem 100%-ban tisztult ki minden!Ez az ami nem tudható.Több helyen voltak csövek lábamban!

Most ott tartok ujra,csak gyógytornász utasitásra..Ha lázam van,ha hőemelkedésem,ha piros,stb!Ez egy rémálom lassan!!

 

Igen nagy fájdalmakkal tornázok.Eddig a térd felett a lemeznél fájt nagyon!De tegnap uj fájdalom lépett be.Lemeznél,és kb 2 cm-rre tőle a sipcsont felé,mintha ketté akarna az egész térd szakadni.

 

Ez normális?Fogalmam nincs,mi a normális,meddig normális térd ügyben.

 

Gyógytornász konkrét esete egy hasonló beteggel mint az enyém,és azt mondta benne van a pakliban nálam is:Első körben,ha gyulladvány maradék akad valahol,az a torna hatására ki fog törni..

Ez mindég ott torténik,ahol helyet talál magának.Ott utat tör,és ez a cső helye,és a bezáródott seb..

 

Egyik betege sebe a torna alatt nyilt meg ujra,és kezdett ürülni.

 

Olyan szép kilátások,erre nincs szó!!Félelmekkel telve..nem történhet ez meg ujra velem!Nem a fizikai,nem a lelki része érdekel..Ujabb altatás..faktorok ..szervezetem nem birja már.

 

Megfázva jöttem ki kórházból mellékesen.Azóta is rabja vagyok a náthának.Immun rendszerileg (is) nullán vagyok!!!

 

Krémeimben bizok,hátha megúsznám,meg kell ússzam!

 

Más-csak a héten van aki bevisz gyógytornára gyermekemhez.Hétfőtől nincs megoldva.Gyógytornász mondja,ő nem tudja megszakitani a 14 alkalmat!Nem értem..ha lázas lesz valaki,azt ne mondja már,39 fokkal is nyomatja a tornát?Magas ez nekem,ha nem fogok tudni bevezetni,akkor lőttek a minden napos tornámnak.

 

Még 1 verzióm volna-elutazok vidékre hetekre,és ott heti 2 gyógytorna le van már beszélve.

 

Péntek délelőttre el kell döntsem mi legyen.Ha vezetni nem fogok tudni,de hátha,akkor oké lenne minden.

Ha mégsem,akkor vasárnapra el kell döntsem,utazok-e,legyen heti 2 tornám,amig a rehab ambulancia nem fogad.Okt. vége nekem is sűrű lesz,rehab,uh,kontroll majd.

 

Más jellegű gond-tüzelés cserépkályhába egyedül,fa behozatal.Azt hiszem 2 kerekű huzgálós kiskocsim,rá 20 literes vödör,bele a fa,és járókeret,ugy lépésenként bevontatom,mankóval esélytelen.

 

Ennyi mellékzönge van most épp konkrétan.

 

Köszönöm  biztató soraid.Jól esik!Neked is kivánom,jól alakuljanak dolgaid!!

Előzmény: _chillout_ (2700)