Arzeen03 Creative Commons License 2014.09.27 0 0 2590

Lassan tudok irni addig is megy az ido :-) 

Amputaciorol ne is irjunk, errol szo se essen, ezt nyugodtan el is lehet felejteni

Erdekes egybeeses, hogy korhazunkban pont most tortent ilyen, per is van belole, hm...

Itt a gyogyulas es az esettanulmanyok, a tapasztalat atadas es a segitseg a lenyeg

 

Sebeszem mostani mondta, Sok torna, de nem fajhat! 

Rehabon mikor bent voltam csoportos jarasgyakorlaton, folytak a konnyeim olyan szanalmasnak ereztem magam, most meg santitva is, de megyek

Ez ot hete volt

 

Kisparna akciot korhazban kezdtem ahol mutottek, egy agyban ahol nem volt beteg parnat elvettem es azzal parnaztam ki magam :-) tobb napig voltam bent

Hogy miota alszom igy azt mar nem tudom

Kollegam labtorott mondta o amerre fordult valla ala tette igy feloldalasan is, de aludt valla alatt kitamasztva

Ez extra lesz, de szamitottam ra korhazban horkolni fognak, rossz alvo vagyok idegesit, ezert vittem 2 db 9 milis lőszert, azt dugtam a fulembe, legjobb fuldugo :-) 

Ezt meg evekkel elotte fejlesztettem ki beveteseken :-) 

Bedugja az ember a fulebe semmit nem hall mindent elzar :-) 

A poen, hogy tobbszor is elvesztek a korhazi agyban meg kellett ebredes utan keresni, mit mondtam volna, ha nem en talalom meg, mit keres a korhazban lőszer az ágyamban? :-) 

 

Csaladi legkor.. 4 eves kislanym jon oda, apa tenyleg nem gyogyul meg mar a labad? Es tenyleg soha nem epulnek vissza az izmaid? Mondom, ezt honnan veszed? Anya mondta... 

Jo erzes volt.. Nem gond. Lenyeg, apa kapjon fizetest, eltartson mindenkit, ennyi. 

Egyszer nagy baj volt, haza tudtam telefonalni, meg vagyunk serulve, megtamadtak, eg az epulet nem tudom mi lesz, szeretek mindenkit, erre mi volt a valasz? Almos, hagyjam aludni letette. Na ez aztan igen, aggodas felsofokon. :-) lelekepito dolgok. :-) 

Kisfiam szokta mondani, apa, rendbe fogsz jonni! 

 

Chopper fajdalom csillapitasra jeget probald ki ez a maniam, nekem bejott

Fajdalomcsillapito nem hasznal? En most nem szedek semmit, elotte is alig

 

Gyogytornasztol kerj hazi feladatot

 

Tens gepet adtak volna kolcson nem fogadtam el lehet kar volt, de majd elkerem

Nekem csak terdemre kell

Vizitornara jartam, jo dolog

 

Koszi a kremet kiprobalom, labam sokaig felpolcolgattam

Bokam mar egyaltalan nem vizesedik, de sipcsontom mellett mutet ota ujjnyomos, barmit csinalok

 

Nekem korhazban semmit nem tanitottak, tornara is csak harom het utan jutottam, mikor kontrollon felirtak a gyogytornat hogy azt is kell majd, kerjek idopontot

Gyogytornan meg le lettem oltva, hol voltam eddig

Utana elmondtam, papirra rairtak, mutet ekkor, es most kuldik tornara, legalabb ez korrekt volt

 

Egyszeruen figyelmetlen voltam, azt hittem minden rendben van eszembe sem jutott hogy itt valami nem jol mukodik, vakon megbiztam mindenkiben es ennyi.

 

Latom, tettel be linkeket, en ezeket nem olvasom el.

 

De teljesen megertem az aggodalmadat, itt lelkiekben mindig tamaszra talalsz a forumon!

 

Chilli, a felveteleken a feher pottyot latom, de a tobbit nem ertem, vagyis igen latom a haromszogben a ffoltot.. A masodik kepen a szakadast nem latom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Chopper63 (2584)