Chopper63 Creative Commons License 2014.09.27 0 0 2584

Szép estét mindenkinek!

 

Szia Arzeen03!Szerintem nem rossz a leleted,de nem 101-es.Van elképzelésem,de majd az orvos mondja  a frankót,én addig megtartom magamnak az elképzelésemet.

Nagyon nagy  gond nincs,ez a lényeg!

Ma reggel irtam már nektek,de elszállt,mint a rajzfilmben az utolsó tojó,

mert nem nyitottam meg uj lapot,kerestem volna ide egy anyagot,hm ez történt!

 

Irod:Benyomod ujjaddal lábad, lenyomat ott marad,ez egyértelműen jelzi,viz van az adott testrészben!

 

 

2 krémet használhatsz rá,felváltva is akár.A fekete nadálytő krémet,és a vadgesztenye krémet!Én épp ma kaptam fekete nadálytő ültetendő növényeket.

Maga a növény mérgező,de van leirása hogyan kell használni a növényt magát.

 

A gyógyszertári kész krémmel nincs gond.Napi 3x kenem én is a térdem elöl hátul,és a lábszárat végig le.

 

A vadgesztenye jó az erekre kifejezetten és a viz ellen is.Azzal is kenem lábam.Reggelre mindég rendben vagyok.Ritka ha nem.

A lábszárat lentről fölfelé kell simogató hosszú huzásokkal serkenteni!Jobb lesz a vérkeringés.

Ajánlanám még ha a heged neked oké,nem forró vizben tengersó,és abban fürdeni.Lazit mindent a lábban,vagy azon testrészekben ami a vizben van!

Utána sokkal könnyebb mozgatni is.

 

Jó szivvel ajánlanék 1 Tens gépet neked,mert úgy érzem nagyon hatásos,letapadásokra is!!

 

 

Igen:Nagyon nagy öröm azt olvasni ha műtét után bárki gyorsan javul!Örülök neki!

 

Kérdésedre válaszom:Én megkérdezem majd a gyógytornászt,valami csipő lazitó tornát adna-e leirásban,ekem sem ártana,lassan ugy járok,mint aki népi csángót jár!Ha ad,irom!

 

Maradjunk annyiban,csipőim,forgóim,nincs olyan forgó alkatrészem a testemben amik a tuleröltetéstől,járókeret,mankó is,ne fájnának.

 

Az alvásom kis párna nélkül egy fél csavarodott alak volt.

 

Torna:mindent csinálok amit az első műtétkor tanitottak a korházban-kivéve-láb emelés és a kitolás ami nem ment!

 

De a Tens gép használata óta már kitudom a lábamat tenni jobbra.és balra is 4x!

 

Csak a tornán én nem tudom mi a túró lett,én a fájdalomtól végig sirtam az egészet..Nyilván jobbra már nem is erőltette a kitevését a lábnak.

Térd le feszités,comb megfeszitések,lábfej lefeszités..hú...

 

Aztán azok az emelések amiket vele csináltam volna átok fájdalmasak voltak!Olyannyira,nem aludtam az éjjel.Fogta lábam térd hajlatban és a saroknál..de nagyon fájt minden.

Térd felett azt hittem megveszek!Alapból hátul a térdhajlatom olyan,mintha acél drót fonná át,és állandóan fáj,ha semmit nem csinálok akkor is!

A sebemnél is olyan,mintha el volna fémmel szoritva körbe.

 

Biztosan én vagyok selejt.Gyerekeimtől hallgathatok,kellet ez nekem,stb!

Nem hisznek benne,ebből még üzemképes láb lesz!

 

Fő ha támogatja az embert a család...nem igaz?Főleg igy!!

 

MRI-én is maszek alapon csináltam,ha itt arra várunk TB által menjen..megpusztulunk addig.

 

Szörnyű dologra akadtam ma egy anyag kapcsán..

A kórházak az amputációban érdekeltek,nem a láb megtartásában,és annak klassz kezelésében stb!

 

Nagyon nagyon kiakasztott.Úgy vélem,a rémséges sejtésem beigazolódott.Igy véltem,de nem volt semmi kézzel fogható irás rá,hát találtam.

 

Az én lábamat senki nem fogja levágni,akármi lesz!Enyém,nem adom!Eleget csonkoltak más miatt életemben!Mindenem kell amim van!

 

Sőt:minden 2. amputáció felesleges.Én nem szeretem ezt a korrupt aljas világot!

Ja,nem szeretnék az őskorban sem lenni,de kevés jó,ép elméjű ember között igen!

Remélem nem gennyed a lábam ujra vissza!!

 

Wc elárasztott az este bennünket,úgyhogy kegyetlen volt a tegnap éjjel,ma wc szerelés,este a fájdalomtól nem alvás.

 

Jut eszembe:A fájdalom csillapitók a tablettásak,nyirják a májat a legjobban!Legalon 140 mg-os máriatövis kapszulát szedek,és ajánlok mindenkinek máj regenerálásra,akik sok fájdalom csillapitóval,illetve sok antibiotikummal élnek!

 

Méregtelenitő szervünk!Nem élhetünk nélküle,figyeljetek rá!!Hétfőn megyek orvosomhoz aki műtött kontrollra.Vár.Én eléggé aggódok.Sehol nem tartok.

 

Talán tudtok irásomból szemezgetni,hátha többeknek jó valami irásomból.

Jobbulást mindenkinek!

 

 

 

 

Előzmény: Arzeen03 (2571)