zkovaxxx Creative Commons License 2014.09.27 0 0 2570

Akkor juttasd el neki a képet,és hívd fel amikor elérhető, vagy ha tud fogadni menj be hozzá még a TA előtt. Így még inkább hasznos lesz a másodvélemény TA-tól. A tornával tényleg óvatosan, csak annyit, hogy az ízület mozgásba legyen, de erre elég akár a napi jövés-menés is, persze nem csak a kocsi ajtóig:))

 

A 20 éves kisfiammal már naponta vívom a csatákat, de egyenlőre még nyerésben vagyok:)

Most, hogy elmúlt két hónapos és gyakorlatilag tünet mentes kezd ellazulni a gyógytorna terén.

Most. hogy a torna ütközik az egyetemmel ,már csak egyszer tud elmenni és miután zajlik az élete mint minden fiatalnak az itthoni tornát is hanyagolja. Ismét átélem a gyerekkorát mikor motiválnom kellett, hogy  mindig elmenjen edzésre:)) Kezdtem a lelki ráhatással ( mert hát majdnem felnőtt már) ez nem volt teljesen célravezető, ezért olyan lettem mint a pióca ( megyek és mondom, mondom...) Pont tegnap mondta, hogy a inkább megcsinálja, gyorsabban szabadul:)) Látom, hogy még be kell vetnem egy-két motivációs technikát az ő érdekében, de ilyen korban még nem várható el, hogy az egészet átlássa. Ő érzi, hogy jó a térde ( tegnap viccesen mesélte, hogy pár lépést futott a villamos után és elérte), de én tudom, hogy az visszaüthet ha nem csinálja legalább még egy hónapig a tornát. Nyilván őt a legjobban az zavarja, hogy a combja eredeti mérete még nem tért vissza.

 

Előzmény: Arzeen03 (2569)