Sethi Creative Commons License 2014.09.26 0 0 26507

No igen, laktózintolerancia esetén nem lehet túladagolni a tejet, fehérje allergia esetén viszont igen. És ja, legalább annyira gáz, mint a gluténérzékenység, mivel bárhová utazunk, nem tudjuk mi van a kajában, amit elénk tesznek. :( Még jó, hogy csak enyhe allergia, de most gondolj bele, megiszol egy pohár tejet, és 12 órán belül hasmenésed lesz tőle. Megeszel még mellé egy kis sajtot, eszel egy sütit, amiben tej van, és a tünetek csak fokozódnak.

 

Indonéz vérvonal az vicces, állítólag, a pletykák szerint, apósom családjában volt egy indonéz ág is a felmenők közt. Ami megmagyarázná a sőtétebb bőrét. :) Lehet kéne egy családfakutatást csinálni. :) Egyébként a gyarmatok miatt ez sem lenne meglepő. :)

 

Uramisten, nálunk Tibi lassan két éve nem alszik napközben. Idén Enikő is leszokott róla. Tibit még így is alig tudom esténként lelőni. Olyan fél 9-ig simán ébren van. Bár nem is hatkor kel :D Most Enikő szivatja, ma reggel is felébredt a zuhanyozásom hangjára, felkapcsolta a villanyt, pisilt a bilibe, aztán elkezdte keltegetni a bratyót is (onnan tudom, hogy piszok módon kukucskáltam a kulcslukon.) :D

 

Múlt hét végén a macskát is elköltöztettük anyósomékhoz. Tibi azóta emlegeti, már a kocsiban hazafelé is mondta, hogy jaj, menjünk vissza, mert ottfelejtettük a cicát. Tegnap is jött oda hozzám, hogy most azonnal menjünk Ómához, és hozzuk haza a cicát. Nekem meg a szivem szakad meg ilyenkor. :(

Előzmény: pacsuli (26505)