Törölt nick Creative Commons License 2014.09.18 0 0 4

LEsz következmény. Rajta vagy leveri a végrehajtó a kocsi árát, --vagy sem--- és általában az utóbbi a valoszinű...

 

Te meg egész életedben fizeted rá a súlyadót, ahogy én is, nem egy elbontott autóra, vagy 20 éve, majd minden évben.

 

Jogi megoldás nincs, marad a csalás, a kiskapu, a kenőpénz, és az sem biztos, mert az ilyen autók mikor az önkormi pénzszükében van, hirtelen határozattal "visszakerülnek" a kp. nyilvántartás alapján, és újra kiróják az adót, eltüntetni végleg pedig gyak. lehetetlen.

 

Amig nem volt ez ennyire véres dolog, ügyvéddel is körüljártunk pár autót, mit lehetne, került egy valag pénzbe, majd legfeljebb átmeneti megoldást nyujott.

 A végső történés mindig az, valami nagyon-nagyon-nagyon régi és alapvető nyilvántartásban még mindig én vagyok a tulajdonos, onnan visszakerül mindenhova idővel, és már jön is a határozat a pénzéhes önkormányzattól.

 

Ez költözésnél szinte törvényszerű, mindenféle pöcsétes papirral valahogy az aktuális önkormi végül lemond róla(amit persze elvesznek, max fénymásolatok maradnak amivel kitörölhetem), de egy uj helyen ez mindig és mindig ujra kiszabásra kerül.

 

 

 

 

 

Előzmény: Krammer András (3)