joska61
2014.09.16
|
|
0 0
4
|
Alighanem elkövetted azt a gyakori hibát, hogy nem tisztáztál vele mindent előre, rendesen. Amúgy jogos a kolléga által feltett kérdés: szerződésben mi van? Számlát írtál? Hajtsd be. Különben tanulópénz volt csupán, és örülj, ha nem jelentenek fel azzal, hogy nem akartál számlát adni... |
Előzmény: frottea (-)
|
|