goffi Creative Commons License 2014.09.13 0 0 189

Sziasztok!

 

A kutyám 8 hónapja küzd az epilepsziával. Voltunk vele 4 hónapja szakorvosnál, azóta rendszeresen szed gyógyszert. Doktornővel telefonon, illetve e-mailben tartjuk a kapcsolatot. Úgy tűnt, hogy kezd javulni a kutya, ritkábban rohamozik, jobb a közérzete, nem fájlalja annyira a fejét. Az utolsó rohamról küldött video alapján azonban azt mondta a doktornő, hogy nagy valószínűséggel tumor lehet a háttérben. Eddig olyan jeleket nem mutatott a kutya, ami alapján erre lehetne következtetni. Sajnos ct-t nem tudtam neki csináltatni a kezelés elején, mert így is rengetegben van/volt a kivizsgálása és a kezelése. De most azonnal kell a ct, hogy tudjuk  mivel állunk szemben, ugyanis lehetséges, hogy tumor lesz.... Azt szeretném kérdezni, hogy van e valakinek tapasztalata ezzel a betegséggel? Nagyon kétségbe estem, nem tudom mi lesz, ha kiderül, hogy tényleg daganatról van szó. Következő héten visszük a kutyát ct-re, addig csak olvasgatni tudok a neten, de sajnos erről nem sok információt találtam.