monyekin34 Creative Commons License 2014.09.11 0 0 8257

Sziasztok!Most találtam erre a fórumra,én is parlagfű allergiától szenvedek, a hét elején már elegem lett hogy gyógyszer/zyrtec/ se használ és elkezdtem keresgélni a neten egy orrlézer után mert már kaptam kölcsönbe egyet egy pieren-allerg1-est és úgy éreztem használt is,de csak heti egyszer tudtam vele kezelni,pedig minden nap kellett volna,ezért döntöttem úgy hogy veszek egyet otthonra!!Így találtam rá egy új magyar találmányra amely 5-6-szoros teljesítménnyel működik mint az én általam használt orrlézer!Tegnap vettem is egy készüléket a Safelaser150-est,mert azt még sok minden másra is lehet használni,de van egy olcsóbb verziójuk is a safelaser 30-as!Beszúrom ide a linket http://www.safelaser.hu/safelaser/Bemutatkozas.html

a 39perces videót érdemes megnézni ott mindenre választ kaptok!Első pozitív benyomásom,hogy kidugultak az orrlyukaim a kezelések után,de majd egy-két hét múlva leírom a tapasztalataimat!Ha minden igaz azt ígérik,hogy az allergiát teljesen el lehet tüntetni ezzel az eljárással!!Ha nekem eltünteti,meg még másra is jó lesz,már minden pénzt megért!Állítólag bérelni is lehet a forgalmazóknál kipróbálásra,és ha beválik a bérleti díjat beszámítják a vételárba!!