lazy g. Creative Commons License 2014.09.02 0 0 8229

Én tavaly csináltam ezt végig,amin most Te átmész. Majdnem egy évig ittam az útifű teát,de sajnos csak éppen hogy érzékeltem vmi pozitívumot az allergiával kapcsolatban. Ráadásul tavaly mindenki azt mondta,h "gyenge volt a szezon",szóval simán lehet,h az égvilágon semmit sem használt és a szezon miatt volt gyengébb.

Kb három hónapja minden nap mézet és vajat (nem margarint!) reggelizek és nekem csak kb két napja jött elő,addig az égvilágon semmi bajom nem volt,már azt hittem,h elmúlt az allergiám. Mellettem csak tüsszögtek,meg köhögtek,meg törölgették,fújták az orrukat,de nekem semmi bajom nem volt. Szóval lehet,h mindezt a méznek köszönhetem,ki tudja.

Én nem mondom azt,h Gyuri bácsi teái nem használnak,de simán lehet,h ez egyénfüggő. Van akinek bejön és van akinek nem.

Meg belegondoltam,h megint egy évig inni úgy a teát,h alig használt,hááát... inkább ezt most kihagytam.

Még vmi: pár hete beszéltem egy fickóval,akinek az akupunktúrás kezelés szüntette meg ezt a borzalmat. Végleg!

Évek óta semmi baja neki se és az édesanyjának se. Mindketten allergiások voltak,méghozzá keményen.

Lehet,h kipróbálom. Az első kezelés 5000 ft,a többi az allergiára pedig egy ezres,szóval egyáltalán nem vészes.

Ha segít,szólok!!!

Azért kíváncsi lennék rá,h ha már 2 napja esik ezerrel az eső,akkor vajon miért nem csitulnak a tünetek? Most mondjuk gyógyszer nélkül vagyok és csak az orrom dugult el,de azért mégis érdekelne,h hogy hogy nem tisztul ki a levegő????
Ez megérne egy misét!

Üdv!

 

Előzmény: staiger (8228)