alrgiii Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86225

A nagy számok törvénye mindössze annyit jelent, hogy ha minél több kísérletet végzel, akkor az eredmény annál közelebb lesz az elméleti várható értékhez. Ha te rossz fotóval és sablonszöveggel próbálkozol, akkor ez az elméleti várható érték annyira alacsony, hogy extrém sok kísérletet kell végezned ahhoz, hogy 0 fölötti eredményed legyen... A rossz fotó és a sablonszöveg azt sugallja, hogy nem gondolod elég komolyan a keresést, ezért inkább adnak egy olyan férfinak esélyt, akiről nem ez süt. Ha valakinek heti 1-2 randi fér csak bele az idejébe, de hetente kap 10-15 levelet (ami nem sok), akkor fizikailag nem tud mindenkinek esélyt adni. Elutasító választ gyakran azért sem küldenek, mert állítólag sok férfi ettől vérszemet kap és elkezdi bizonygatni, hogy mégiscsak őt kellene választani, ez meg mindkét félnek megalázó, jobb elkerülni.

 

Én úgy csináltam, hogy csak olyan nőknek írtam, akiknek ki volt töltve az adatlapja. Volt egy sablonom, amit 90%-ban megtartottam (ez a bemutatkozó rész, ami rólam szólt), 10%-ban az adott nőre igazítottam, megírtam, hogy mi tetszik benne (ezért fontos, hogy ki legyen töltve az adatlapja). Csináltam vagy 100 fényképet magamról, azok közül választottam ki a legjobban sikerültet. Napi 5-10 levelet küldtem el, amíg végül válaszolt a későbbi feleségem :-)

Előzmény: Zsoli75 (86208)