Bonka02 Creative Commons License 2014.08.01 0 0 4224

Sziasztok, végre egy szusszanásnyi idő.

Amit eddig kimutattak: - arcüreggyulladás(antibiotikum nem használt, kétfélét is szedtem)

                                     - nyaki meszesedés (fizikó nem használt szerintem)

                                     - vérképem diétázás óta jó

                                     - szinte minden szervem tavaly gyulladásban volt

Sokszor bizsereg is a fejem és megszédülök, ezért vérkeringési problémára is gondolok. Koponya ct-n csak az arcüreggyulladás volt.

Egyből elalvás után felébredek 1-2 másodpercnyi hallucinálásra, ezt nagyon utálom, mert egyébként nem vagyok pszichiátriai eset. Érzem, hogy fizikai eredetű, mert ahogy romlott a fizikai állapotom, úgy sűrűsödtek a hallucinációk is, talán a sok gyulladás okozza.

K2-t szedem (Vitaking), meg még egy rakás vitamint. B12 nézték, jó volt, már ha hinni lehet a vérképnek. Vasat szedek.

Amiben szeretnék tanácsot kérni, hogy a meszesedést mivel lehetne "oldani", elég a paleózás?

Agyi vérkeringési gond is megoldódik paleóval, ha az van? Azaz tényleg MINDEN megoldódik? :-)

Szendi azt írja, hogy a hallucinálás elmúlik paleóval, de erre a B-komplex is fontos emelt dózisban. Tanulmányoztam a témát. 

Szép estét nektek!

 

 

 

Előzmény: Evicke (4222)