Zöldfülű84
2014.07.27
|
|
0 0
155
|
Első blikkre laikusként nekem olyan érzésem volt vele kapcsolatban, mintha neki ütközött volna valaminek a kupola. Látszik több ernyős a képen, náluk nem látszik hogy gondjuk lenne a széllel. De egy zsinór is elpattanhatott, vagy az ernyő adta meg magát valahol.
Ami számomra még kérdéses hogy volt-e ideje metőernyőt dobni, vagy a kupolával tompított? |
|