repcsepista Creative Commons License 2014.07.10 0 0 1102

JEWusa vagy U.S.A. all America?- hej ricca ricca kukorica derceee...
  ...már most a kezdetkor, levágott a conpucám, tehát nemigen hagynak még találgatni sss...bennünket, s mik vagyunk mik? -na most mint az Oblivon filmben, rögtön szólok a feleségemnek, mert ő... mint az Oblivon filmen az a robot...csak ő nem robot, de ki tudja... jah?
 Nagy nagy revele lácc cipót, vagy hogy mondjam, mert a legegyszerübb suttyó kölök...na ha az megérti, talán mi tanultak...ami itt mikor kigyüttem, engem nem érdekel hogy millen skulákokat végeztél...hanem mit tudsz... mutasd mekkk... ami most ke több...
 Ime mindenkit dög rémülté tesz, hogy mi lesz, nos én ugy vagyok vele...hogy huzom a belemet, mert ami züdamcsiba van, azt nem akarom, de ami tUropina, azt sss...most még monduk...na az egyetlen megoldás...de vissza a kinai jősnőhöz (szép lány vala) hogy CSAK ZIZRÁELI SZIGETEK S GÓCPONTOK, MEG ROBOT... LÁSS...D, A Distryk 9 filmet, lesz!!! -ami már...monduk felső africa (kina) hej ricca ricca kukorica derceee...
 Monduk, az az ábra, aki képes saláta fila megzababáltatására...irgalmatlan fertelmes...na a fertelem fertőz bennünket...mert ezt...kérdelek te megtennéd, hogy a saláta magzatod...17 -18 földi éves, ollan éhez vagy...na menn a nyemec v. brazil mecc, a 5 nul a nyemeceknek, s mondja a bemondó: a nemeszek, még midig éheesek...na szerettem volna 11 : 0, ugyis játék, s mindenki megpakk pakk pakk...na mi történt, mint többet ésszel mint...mellesleg, ha ténleg...akkor a brazilok megették volna őket, deee... na ime az ELSŐ GURGULLA...na mindenki kivétel nélkül, mikor felébredt ebbe a MONSTERBA...A BELE VERT LÉLEK: MINDEKIT MEGGILKULLO ...na abcullaultra ezt történt minden humanoiddal, vagy majommal, mi a glümbü??? - NA MOST AKI A DÖGÖT = TESTÉT SEJT KONPLEXXUMA-T LEGYÓZTE...ezzel kapicsapoláss...gyertek át a Mi is ufok vagyunk! -ba, baba...na amit most mondtam...ha a kszörnyezeted ezt nem tudta...tütütt...ott a leggyilkosabb...lásd peace in the meedle bbb easzt, ahol tota az az ábra: én előbb megettelek, mint megérkezté???-ham ham hammm... (mlelesleg, abcullaultra egynejüség s férjüség na most a kaka)
  Vissza hogy Barack, züdamcsiba csiba csibegeee...látogatott, ahol züdamcsi fontosabb mint a JEW -usa??? - na visszábbb...a kinai jósnő: általános zizráelositás...mellesleg...na ténleg...nézzétek körbe, mert IRTÓ DINOM -DÁNOM PAZARSÁG... meg nyomor...na azt hinnétek, hogy a CSUCCSON LÉVÓK...FENN FENN FENN...mellecsleg azok kszörnyekéit meg se közleitheted, meg nem fontos hogy tudjátok, ba a barlangjaik s buvó helleik...
  Na, ami történik, hogy amcsiba meg megszünnek a határok...ami nem fog könnyen menni, mert a U.K. amiba ami??? - tehát tota...na az amcsi érdeke, hogy az amcsi félteke töke, nem AZ IZSÁKSAXXONOK MEG JAKABUTA KICC CSILKÓJA ÁLMA??? -MEGVALÓSITÁSA...tehát...mellesleg IRTÓ GAZDAGSÁG VAN, MEG ABCULLAULTRA CSAK MERNI KELL KINYINI A SZEMED, MED? MEG SZÁDAT, DE BE VAN CZPPZÁROZVA...
 Ma, a családomba...a tiszta lét -froma, nincs szessz -drag (kábotószarok) hellett egésséges lét...de környezeted...tehát NEM ENGEDNI BE.., na itt megszólaltam...hogy ABCULLAULTRA TISZTA JAZIG -JÉZUS ERKÖLCS...na  legbátrabbak is, lekonyulnak nak kaka mama mmm...
 Isten baranya breee...
 u.i. csak finoman, mert ténleg ollan...hogy ne öl, ne parázna, mellecsleg e kettő, az ok ennek... nos U.S.A. -nak, maga az egész amcsi félteke irtózatosan gazdag... ami mindenki maga kszörnyezete...igy...me gha mernünk hogy miért nem csinálja meg mindenki a saláta környezetét...mert csak az...azzal vagy... ka ka puckkk... még van esehetőség, de ha a RETTEGETETT SZADICA MOSÉ HAJJJJ...HÁJ HÁJ HÁ JÁJÁJÁJJJ...
 ...FIDELEM, ITT AMIT A NYEMECEK AKARTAK... NA AZ IS KAKA PUCZA...HANEM TÉNLEG MAGYAR -TESVÉREI -ORSZÁGOK MAGYAR OK = VILÁG OK...O.K.? --IGEN, IGEN RÖVID IDŐN BELÜL...HA A KÖRNYEZET...AMI EGYTLEN ÉRTELME ENNEK A LÉTEZÉSNEK: ÉDEN KERTEZÉS KERETEZÉS...MIKOR AZONNAL JÖNNEK A TÖBB EZEN... EZZELL BOLGÓINK PARASZTJAI... MEGKÓSTOLNI...MELLIK CSERESZNYE - MEGGY... NEEE... A LEG IZÉ IZÉ IZÉ... FANYAR...SAVA NE ÓÓÓ...NUUU...