repcsepista Creative Commons License 2014.07.05 0 0 1100

2014 July 4. Hapy birthsday 1776 July 4th -ba született Spirit Tiszta U.S.A. na jó lenne megkeresni megtalálni ni ni ni...
  Drásztutye taváris, ketten vállaltuk a munkát is, mijjen munka? -ami...amit csak egy ollan nyálverés lenne...tudom hogy nem lehet hinni...de mégis mi lenne a KIUT??? - ami csak a betegség s halál felszámolása lássa... s kiindulva...na benne vagyunjk a LÁTOTTAKBA...ugyanis az egyik Kigyó...szét lett szedve...mig a másik is...arra várna...de monduk... akkor is volt egy ollan, hogy ha mégis VILÁG -ÉGÉS...akkor az atomháboruk sorozata...amit tota a volt Bush filuk, nyálbe ütöttek, aminek a vége...maga az egész amcsi - félsziget, néptelenné válik, csak alaszkába maradtak egy páran... s kinaiak fogják ujra benépesiteni az amcsi féltekét! -fogyelél, mert pont az történik...
 Amit most fogunk...na fogjuk meg...miért nem lehetne...jó az álmodozás...mellesleg, akik... TUDTOK HINNI HOGY MINDEN UGY LESZ, S HOGY LESSS... tehát hat hat hatatata... nem az a sejthalmaz vagyunk, ami azt hisszük, hogy az vagyunk...hanem ha csak egy cikra világod van...akkor az a HANGOD MEG MOST OTT VAGY...NA VALÓBAN A VILÁGODBAN, HA MOST VILÁGUNK...NA AZ AZ A VILÁG...Virágéknál ég a világ, sütik már a rántott békát zzz...
 Vicca a kina jósnőre...ami nagyon is...nincsak ahol NINCS JÉZUS EMLÉKE SE, NA OTT MÁR AZ VAN, MIG HA NEM HAM HAM HAM...NINCSAK A SEJTJEINK HAM HAM HAM...MOST IS AZÉRT VAGYOK ROSSZUL, MERT TELE ZABÁLTAM MAGAM...
 Zépen kérlek bennetek...az aki vagy...az a GONDOLATOD LÁTOD, nos ha valaki sötétbe van, mert NEM GONDOLKODIK!!! -DEHOGYNEM, na az ösztönei késztetik rugdalkodásra...nincsak, egymást is rugják, naná, szétrugják a fécckét meg a magvát is, kiirtatják ják ják ják...na csak ezt tudja latolgatni ami gondolláthoz először is Jézusunk viligosság kell!!!
 Beee. szeretném bégetni...ami nem künnyü mert TEGYÜK FFF... egy nagyatomhatalom kiugrik...s kimondottak A JÉZUS -MÁRIÁS...fidelem, Jézus meg Mária...na az anyja...Szüz Mária, mig a felesége...na itt AMIT AZ ELŐBB MONDTAM, hogy nem HUS, HANEM FÉNYEMBEREK VAGYUNK...s ISTEN A MAMÁNK S ATYÁNK AZ ÉGBE MENNYEKBEN...EZT MEG KELL LÁTNOTOK... nos az az EMBER...aminek esetleg most ami e test, kis báránya -birkája, aki mostmár a Gazdival mindent kibir??? - kabir??? -ki birkálya vagy vagy, ki nyája...Ki tanyája ez nyárfás...
 Innennn...
 ...na nem künnyü, s amit mégis...NA EGY ABCULLAULTRA OLLYAN MAGCSALÁD KÖZÖSSÉGEKET HOZUNK LÉTRE...AHOL CSAK MAGCSALÁDOK ÖRÖK PÁRBA, MAGCSALÁD PÁROK EGY HAZA -HÁZBA...S MINDEN ITTENI FEGYVER MEG HANG ŐKET (imádja) VÉDI...AMI LEHETSÉGES...DE MÉGSE...MERT AZÉRT ELŐZTEK LE BENNÜNKET SSS...KIGGAZOK???
 ...még visszatérek...de meglássátok hogy csak ez lehetséges, na ez lenne az az UT, ami legkevésbé véges?- vagyis JÉZUS UT...