Barka Bálint Creative Commons License 2014.07.01 0 0 60890

Sziasztok!

Eladóvá vált szeretett és nagy becsben tartott fényképezőgép vázam, mert új szerelem van a láthatáron.

Nikon D90 váz (sn: 682264*), megkímélt szép külső állapotban, a gép hobbigép volt. Sajnos gari már nincsen már rajta, de mindannyian tudjuk, egy igazi igáslóról beszélünk.

Ami a szettbe tartozik: D90 váz, nikon gyári akku/akkutöltö + 1 pótakku, 4 gigás memóriakártya, az azonnali kipróbáláshoz. :)

Mivel sajna nincsen meg a doboza, így ajándékba jár hozzá egy Golla táska

Évekig hű társa lehet akár másodvázként is a leendő boldog tulajnak, 37 000 expo van benne.

Irányár: 80 000 Ft. (ha nem kéred a táskát és a memóriakártyát, akkor 75 000 Ft-ért azonnal viheted)

A váz Szekszárdon megtekinthető, kipróbálható, a személyes átvételt preferálom! Szeretném, ha kipróbálnád, megfognád, mielőtt megveszed! Én is csak személyesen vagyok hajlandó új vázat venni! ;)

Kontakt:

tarzi84 kukac gmail.com vagy balint.barka kukac gmail.com

esetleg telefonon (de munkaidő alatt, 8-16h-ig, nem biztos hogy fel tudom venni): 06 harminc 920 84 kilencvenkilenc

Vevő kérésére postázom, időgarantált, értékbiztosított csomagként, előreutalással, majd a postára adást követően a ragszámot és a bizonylatot küldöm emailben. (a postázásból eredő sérülésekért felelősséget nem vállalok)