repcsepista Creative Commons License 2014.06.08 0 0 1088

Emléküket is törölni... s miért? - hogyan? - miben mutatkozik, amit lehet látni? - vagy nem szabad látni, ha beszélni nem? -álmodni, jah tartsd meg magadnak... na ez az, amit NEM tudsz, mert igy is, meg ugyis bugyis? - na pösze hogy bugris paraszt stbb...deee...
 Amit el akarok oszlatni...hogy bárki ellen s bármi ellen lennék...nos ime a hellzet...
 Monduk... nemtudom mennyire vonatkozik az hogy... ha most Im Nagy Isten...s kérdem van Kis Isten, mert a MagyarÉdeanyanyelvünk vezet bennünket, benne engemet...had irjam le...előbb IRTÓRA JÉZUSt OKOLTAM MINDEN BAJOMÉRT...nem kell hogy családom akik HUNGARISTÁK... de nem azok akiket ma hungaristának...felteszem erre is krdst. most ki kit csufol-csufolódik...ugyanis a MAGYAR TESTVÉREI KÖZÖSSÉG...ha hungarista...akkor TOTA JÉZUS LÉTÜ -SZEMÜ ÉLE A LÉTÜNKNEK AZ A JÉZUS KÖVETÉS, AKIT NEM HUSBAN ELŐSZÖR HANEM LÉLEKBEN...NA ABBA SEM, HANEM SZELLEMBEN... MERT AZOK VAGYUNK ELŐSZÖR...na itt vissza kell menni a Santa István a magyar ok királya...amihez megint kell hogy belétek nyuljak nem allá áhhh... hogy MINDEN BENNÜNK VAN, S RAJTUNK KIVÜL MI VAN??? -vissza...ha A NAP S FÉNYE VAGYUNK, na monduk cikrálya RÁja, na monduk az sss...hanem a cikra helle...igen igen én az vagyok... s várom a Villám...hogy csapna belém...nem az Isten nilla ha? -na de vártam...k.b. 49 éves koormig, kerestem egy ollan magyar...csak szimpla magyar...hogy közösség??? - azt szerintem NEM engedik meg az Uj Magyar ok??? - Santa Isvánosok...amit akarnék hogy...na egy dckurva plöda deee...
 Tegyük fff...hogy az U.S.A. NINCS TÖBBET, HANEM NEM AZÉRT MONDOM, HOGY HARAGUDNÉK VAGY LETENNÉM A ZSIDÓSÁGOT...AMI ABCULLAULTRA A VILÁGKIRÁLYSÁG NYÁLBA ÜTÉSE...amit tegnapra kivülről belülről... megvizsgáltam...ami ollan, hogy abcullaultra mindenki tudatosan örökre vak, ami...na ha figyelitek...nekem MINDEN AMIT ESZEK S ISZOK MEG HALLOK...ABCULLAULTRA MINDEN KÁBITÁS X KÁBITÓSZER...az egész emberiség 1 percet nem birnak ki T.V. VAGY MINDEN DE MINDEN EROTIKA...NINCSAK A SZEXXUÁLLAT ÉRZÉS ÖSZTÖN...NA DÖGLETES...MERT AZT HINNÜK HOGY IDŐVEL, MIKOR AZ ILLETŐ MÁR NEM NAGYON BIRJA TÜDŐVEL...ÖREG KORÁRA MEGJÖNNE AZ ESZE...DE NEM, HANEM PONT ELLEN LENKE A LEGYEZŐVEL...
 Innennn...
 ...amit akarnék...de csak ugy, meg azoknak, akik HINNI AKARNAK HOGY VAN TÖBB IS...NA VAN, CSAK AZT NEM EZ A VEZETŐSÉG...MÁRPEDIGLEN...csak bellekezdtem...nos ez az egész...ugy van megszerelve...hogy HA NEM VESZEM TUDOMÁSUL, NEM TUDOM, HA NEM TUDOM NEM LÁTOM, HA NEM LÁTOM...???
 Ha valaki...csa ezt eddig elolvasta...köszönje meg, mert megtantitta valaki magyar rull...van ollan, vonalzó meg nyálazó ö öö ööö...
 ...FIDELEM, AMIT IROK S MONDOK, AZ HOGY NE ÖLJ GONDOLATBAN SEM, NE PARÁZNÁLKODJ...na hogy vannak ollan zsidó fogadalmak...hogy menekül...momndjuk a NŐ maga a gondolata is...birizgálja...de az az a a a... vagy most innen át a másik véglet...na olla ARANY KÖZÉPUT??? NIN!!!
 na, értitek? - három!!! az sss...hanem 6ra várom a Nemzetinél...
 ...TUDOM HOGY KI ÁLL A RUDAM...MERT MOST IS AZT MONDOM. ITT MINDEN ÁLDOZAT...AZAZ ELEVE DÖGLÖTT...LŐTTEK, AKKOR IS HA ZSIDÓ HITÜ VAGY VALLÁSU AZ ILLETŐ...IRJAM HOGY MAGYAR HITÜ..menjetek vissza...egg gizs gülümbü van, A MAGYAR JÉZUS NEM HUSA MEG VÉR...HANEEE... NA AKIKNAK A HUSA MEG VÉRE...AZ BIZON ZAMBI X CANIBA X VAM PIROOO...PIROS PIRO PIROS...
 GÁZ!? -VAN?