Kittus007 Creative Commons License 2014.06.01 0 0 3826

 

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.4 hetesek a Pulykáim leesnek a lábukról elferdülnek a lábujjai vagy térdben összerogy ahogy azt a mellékelt fotón is láthatjátok.Lógatja a szárnyát alig mozog,de eszik és iszik.Ez már fennál vagy 2-2.5 hete.Nem tudom mit tehetnék még.Már hívtam állatorvost,naponta cserélem az almot a vizet és ellenőrzöm őket rendszeresen..Az állatorvostól kaptam gyógyszert mivel az egyik elhullottnak a bele végén egy véres vladékos hólyag volt és a többinek is észrevehető volt a fartájon fosásra utaló jel.Konkrétan alig van toll az alfelén a betegnek.Kaptak már a gyógyszeren kívül,jolovitot 5 napig,emésztést javitó ecet tartalmú itatóadalékot és most kezdtem el adni az E-szelént mivel legutóbb nem mertem 1 napnál tovább adni az adagolási útmutató hiánya miatt.Mi lehet a bajuk és mit tehetnék?Jah és van olyan köztük amin alig van toll...mintha lekopott volna a a szárnytőn meg a hátán,valamitn ma reggel egyiken észre vettem hogy sárga habosat fosik....Ez egyre jobb leszLégyszi adjatok tanácsot mert már kétségbe vagyok esve 4 db döglött meg eddig viszont nem jellemző a hirtelen hullás ez mióta megvettem vagyis 4 hét alatt hullt el..