Aragorn83 Creative Commons License 2014.05.24 0 0 165

A telefon túloldalán egy biztosítótársaság telefonos kisasszonya.


1. Ügyfél: Jaj, várjon egy kicsit, fel kell dugnom a telefont!

 

**************

2. Üf.: HRF a rendszámom, mint Hülye-Rendőr-Főnök.

 

***************

3.Üf: 60 éves vén fasz vagyok és megváltozott a születésem dátuma…

 

**************

4. Üf: Mondom a kötvényszámot, itt van a kezemben, csak elmegyek érte…

 

***************

5. Üf: 82 éves vagyok. Múlt héten volt egy ütközetem…

 

*****************

6. Üf: Jó napot kívánok, volna egy óriási problémám: tegnap vettünk egy új Renault-t… Bár mondjuk ez nem is olyan nagy probléma…

 

**************

7. Ügyfél: Jó napot kívánok, van egy autó az apám nevén. Én az apámnak vagyok a fia…

 

***************

8. Ügyfél: Én a Szabó Jánosné férje vagyok…

 

*************

9. Ügyfél: Az autó rendszáma: B, mint Béla, X, mint Xanax….

 

*******************

10. Ügyfél.: … H, mint Helemér.

 

*****************

11. Ügyfél: …. K, mint Károly, D, mint Dénes, X, mint Sex.

 

*******************

12. Ügyfél.: Halló. Már próbáltam hívni magukat, de a szóbeszéd után nem jött semmi…

 

****************

13. Ügyfél: …. Ezen a papíron nem lehet elmenni!

 

***************

14. Ügyfél: Várjon egy kicsit, mondom a kötvényszámomat, csak meg kell keresnem…. (matat, majd beleszól) Halló. El tetszett menni?

 

******************

15. Ügyfél: XY vagyok, érdeklődni szeretnék, hogy kaptam önöktől két papírt, és ami azt se tudom, hogy micsoda, vagy hogy, vagy mi, vagy mi van, és hogy ezek micsodák és hogy mi van, hogy hogy van, vagy mi van.

 

*******************

16. Ügyfél: Önöknél van a kötelező feleség biztosításom…

 

********************

17. Ügyfél: Nahát, megint egy emberrel beszélek. Az előbb is így volt, csak akkor egy nő vette fel. (és leteszi)…

 

****************

18. Ügyfél: Nem értem, hogy miért küldözgetik a csekkeket, amikor az autó már rég ki lett vonva idegesen a forgalomból!

 

*****************

19. Operátor: Milyen típusú biztosítása van? Ügyfél: Boros Ernő

 

******************

20. Operátor: Üdvözlöm, XY vagyok, miben segíthetek? Ügyfél: Jó napot, én Szabó Istvánné vagyok. (szünet). Operátor: (vár) Igen? Ügyfél: (meglepett hangon) Igen?

 

*******************

21. Ügyfél: Mondják már meg mitől lett a biztosításom havi 1200 forint??!!! Operátor: (megnézi a gépben) Uram ez nem a havi, hanem az éves díj! Ügyfél: Jaj, ne haragudjon, bocsánat. Exhumálom magam.

 

******************

22. Operátor: Tudna mondani nekem szerződésszámot? Ügyfél: Persze. Várjon egy kicsit, előveszem az izémet.

 

******************

23. Operátor: Kérném szépen az autó rendszámát. Ügyfél: jé-tyé hétszázhúsz, tehát János, Tibor, … ööö…. Ybil (?)

 

******************

24. Ügyfél: XY vagyok, van egy kis gondom. Operátor: Jó, megnézem. Mi a kötvényszáma? Ügyfél: …ÖÖÖ, várjon egy kicsit …. (nem találja)…… Operátor: Jó, akkor mondjon inkább rendszámot! Ügyfél.: Rendben, azt is mondom…

 

*****************

25. Ügyfél: Kaptam Önöktől egy levelet. Kérem magyarázza el, hogy mit jelent! Operátor: Rendben. Mi szerepel a levélben? Ügyfél: Hát azt honnan tudjam? Most dobtam be a kályhába!