Mia001 Creative Commons License 2014.05.23 0 0 287

Egyetemista (Budapesti Corvinus Egyetem, nemzetközi gazdálkodás, angol nyelven) vállalja angol nyelv oktatását, nyelvvizsgára és érettségire felkészítést, korrepetálást alap-, közép- és felsőfokú szinten általános iskolások, középiskolások és egyetemisták számára Budapesten. Nemzetközileg elismert, (nagy presztízsű) felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem (University of Cambridge ESOL Examinations, Certificate in Advanced English), melyen kiemelkedő A szintet értem el, így külön oklevelet is kaptam anyanyelvű nyelvtudásomról. A Budapesti Corvinus Egyetemen angol nyelven végzem a nemzetközi gazdálkodás szakot (utóbbi félév 4,83-as átlaggal). Kiskorom óta tanulom a nyelvet, s számos lehetőségem volt már kamatoztatni tudásomat.
Beszédközpontú, vidám hangulatú óráimon nagyrészt angolul fogok kommunikálni, elősegítve az angol nyelven való gondolkodást, az aktív, sikeres nyelvhasználatot és gyorsítva a tanulást. Óráimat igyekszem kreatívan felépíteni (rengeteg segédanyaggal rendelkezem) és a diák igényeihez igazítani.
Időpontot a lenti elérhetőségeken lehet egyeztetni. Óráimat otthonomban tartom (16. kerület).
Óradíj: 3000 Ft/90 perc

 

Mobil: 0630 829 3032

Email: zwilling21@t-online.hu


Keress meg bátran, a siker nem marad el!:)