Sjanek Creative Commons License 2014.05.09 0 0 124

Sziasztok!

Tudom, hogy nem idevaló téma, de szeretnék segítséget kérni. Van egy rajzom amin van néhány (tudomásom szerint) japán írásjel. Ezek jelentését szeretném megtudni. Tudna ebben nekem valaki segíteni?

Előre is köszönöm!

Üdv Jani!