párnaf Creative Commons License 2014.05.06 0 0 162

Mindig történik "valami", ami elgondolkodtat.

Az utóbbi időben kezdett feltűnni, hogy ha front van, akkor nagyon rossz a szemem. Tegnap borzalmas volt.

A múltkor viszont még a halántékomba is mintha kést vágnának néha, ez 2-3 napig eltartott.

Fogalmam nincs mi az összefüggés a front és a fájdalom között.

Gondolok itt arra is, hogy van, akinek a feje fáj, van, akinek a régen eltört csontja, ilyesmi.

Ha jól tudom, a légnyomás változás vagy valami ilyesmi.

Ma eszembe jutott, hogy nekem régen is volt ilyen, még tavaly, amikor jó volt a szemem, hogy fájt a szemem körül a csont(?), szinte az arcbőrömhöz is fájt hozzáérni.

CSak nem tűnt fel, hogy front van, erre nem emlékszem.

Elég furcsa ez is, hogy néha nagyon fáj.

Emlékszel, írtam már, hogy nem is tudom pontosan mi fáj, mert nem szúr, nem viszket, viszont ha hozzáérek a szemhéjamhoz, akkor fáj. És már próbáltam azt, hogy a szemgolyómat tapogattam meg, az mintha nem fájt volna.

Tegnap este azt próbáltam ki, hogy kinyitottam a szemem és úgy nyomkodtam meg a szemhéjam azt a részét, ami fájni szokott. Így nem fájt. Úgyhogy még jobban összezavarodtam.

Más újság is van.

Találtam itt a városunkban egy nőt, akiről megtudtam, hogy nagyon száraz volt a szeme. Ma felhívtam, majd egy órát beszéltünk.

Nem egy "átlagos" nő, hasonlít hozzád, nem hisz a mai orvostudományban (én is egyre kevésbé), sok érdekes dolgot mondott, nem szeretném mindet leírni, de beszéltünk olyanról, hogy kopogtatás. 

Erről mintha te is írtál volna abban, amit elküldtél nekem.

Magnapress. Ez valami mágneses karkötő vagy mi, ennek még nem néztem utána.

Májtisztítás.

Lényeg, hogy ő is arra jött rá, hogy nem kívülről (műkönny, gyógyszer stb.), hanem belülről kell megoldást találnunk.

Ilyenkor mindig kétségbeesek, mikor rossz napom van, mint tegnap, de a mai nap már sokkal jobb volt.

TEgnap a pislogás se használt.

Még mindig ott tartok, hogy nem igazán tudom, hogy mit csináljak:S

Annyit tudok, hogy nem szabad műkönnyet használni.

Ja igen, a fejen állást is mondta!! Ma már csak néha jön elő a szemszárazsága, ez azért jó eredmény. 65 éves amúgy.

 

Előzmény: ghepard (161)