Mr_Tc Creative Commons License 2014.05.06 0 0 44234

Szerintem jó/bb autóvásárlás előtt végiggondolni: mekkora a büdzsé, és mire akarom használni a "sportos" autót.
Szerintem nem éri meg turbósítani a T23-as 143 lovas verziót aranyárban, majd ha kihasználod (ha nem, akkor ugye minek tuningolni), akkor szintén aranyárban karbantartani. Ennél már olcsóbb eleve 192 lovasat venni (én is ezért ezt választottam, ... már 9 éve).
Szerintem nem jó 143 lovas automatát venni, mert akkor jó bármilyen más "papás" Toyota is.

 

A tuningba beleölt pénzt/időt senki sem fizeti meg, ha eladod, azt mindenki maga szórakoztatására teszi, amíg ér a pénztárcája. Igaz, hogy valójában sosem ér véget, mert mindig van mit "reszelni", csak a végén ne számolja össze a tulaj a végösszeget, mert abból a pénzből már valószínűleg komolyabb verda is kijött volna ... igaz nem így "részletekbe", ahogy sokan tolják éveken keresztül a lét a dédelgetett verdába.

 

De ezért szép az élet, mert mindenki másképp látja, más az értékítélete, és más a prioritás (másra használja) ... az autók terén is. :-)

 

Üdv Mr_Tc

Előzmény: Törölt nick (44233)