Linda58 Creative Commons License 2014.05.04 0 0 41

Kedves Lana!

Úgy érzem kötelességem írni ebbe a fórumba, mert a legnagyobb hitem ebbe vetettem, amikor a legnagyobb bajban voltam. Azért Neked válaszolok, mert nekem is így kezdődött, az antibiotikumokkal, 3 héten át, 2 féle antibiotikum. Aztán először hajfestés után a nyakam lett pulykavörös, semmitől nem múlt. Aztán az acryl körömfestéstől kiütések karomon, lábamon, később már Isten tudja mitől, mindenütt, talpamon, tenyeremen..., a fejemen korpa szerű - de nem az, rosszabb, mert száraz hámlás, amire a korpa elleni szerek nem jók, a hajam fele kihullott :( -  6 hónapig szenvedtem, még nem értem el a tökélyt, de már majdnem! :) Egészen jól vagyok! :) Egy vagyont költöttem allergológusokra, szteroidokra, mentem egyik orvostól a másikig, a hajam lenőtt, az élethez sem volt már kedvem. A szteroidokat nagyon mérsékletesen használtam - nagyon féltem tőlük - nem hittem bennük, mert ha bekentem egy felületet, előbb-utóbb elmúlt, de akkor meg kijött máshol, ezért nem láttam értelmét.  Végül a sok olvasás és a gondoltaim eredményeképpen oda jutottam - bár a laboreredményeim tökéletesnek bizonyultak - meg kell erősítenem az immunrendszeremet. Erre álltam rá ezerrel és úgy tűnik, hogy be is váltotta a reményeimet. Nem tudom mennyire lehet itt termékneveket írni, minden esetre annyit, hogy a pecsétviaszgomba - gyógynövényboltban kapható - tuti jó, és vannak persze immunerősítő teák is. Hajfestéket egy csomót kipróbáltam, végül a Herbatint jött be, ettől nincs bajom. Minden esetre a mai eszemmel 1-200 ezer forintot megtakarítottam volna. A hajam is kezd visszanőni és az életkedvem is visszajönni. :) Orvostól azt is hallottam, hogy lehet, az antibiotikum ennyi ideig nem tudott kiürülni a szervezetemből.. :( Minden esetre örülök, hogy nem dőltem be a szteroid egyetlen gyógyító hatásának, mert most lehet hogy csoda holdvilág arccal mosolyognék rátok :) :( 

Előzmény: _Lana_ (30)