sz332 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 4015

Akkor szénhidráttal kapcsolatban lenne is egy kérdésem, hátha tudtok valamit mondani. Az utóbbi

időben orvostól orvosig jártam, mert szúrt a hasam, és igazán nem tudtam, hogy mitől. Egy hétig

antibiotikum kúrán voltam, laktulóz kilégzéses teszt után (baktérium túltenyészet) illetve szedem

a probiotikumot. A doktornő IBS-t írt a papiromra, és azt mondta, hogy még egy tükrözést lehetne

csinálni, de ennyi.

Viszont, húsvétkor csinált a feleségem sütit illetve ettünk ananászos csirkét. A süti glutén, tej, és tojásmentes volt, mert ezekre mind intoleráns vagyok. Viszont nádcukorral készült. Estére megint nagyon erős hasgörcseim voltak, rázott a hideg, hasmenés. Közben olvastam a neten, hogy ha fruktóz felszívódási

zavar van, az simán okozhat ilyen tüneteket (előtte voltunk hasi ultrahangon, ott azt mondta az orvos, hogy

a máj egy kicsit meg van nagyobbodva). Van esetleg valami ötletetek, hogy hogyan tovább? Végeztessek

egy fruktóz tesztet? Vagy csak vegyek egy zacskó fruktózt, egyek meg adott mennyiséget, és nézzük meg, mi lesz, és ha gáz van, akkor menjek tesztre?

Előzmény: Evicke (4012)