riminyák Creative Commons License 2014.04.20 0 0 15

Röviden.

Volt nálam még a csatorna beindulása előtt Simó Karcsi. Beszélgettünk szóbakerült a csatorna. Én Érden lakom, itt 30 éve van. Törökbálinton van egy kisház. 

Mondja hogy 400 eFt az új ár. Nem kevés, de úgy voltam legyen.

Itt Érden is a telekhatárig ennyi az ára. A meglepetés akkor történt amikor először a 400 eFt mint hozzájárulásként lett feltüntetve külön "csatorna" hálózattal ami kb 10 méteres bekötést jelent a telekhatárig. Mint az Érden is van. Sőt az érdi oldalon ez hosszabb, de nem lényeges a különbség.

Ez igy azonban nem volt becsületes mert a kb. 10 méter amely árkalkulációját olvastam nevetséges.

Ezért mint írtam léptünk Törökbálint felé hiába. Simó Karcsival is beszéltem de ő kicsit félrebeszélt!

Nem haragszom rá nem ő dönt!

Mondtam mi a jobb ha fizetnénk a 400eFt-ot vagy a semmit? Irtam hogy ez egy nem lakás esetén is gáláns megoldás hiszen gyakolatilag nincs vízfogyasztás. Nem gondolta végig, így nem lett bekötve bár nem kértem a cső ott van.

Komolyan gondolom ezek után más megoldást fogok választani ha szükség lesz egyáltalán.

Gondold végig akinek zártrendszerü tartálya van szippant. Így is egy minimális fogyasztásnál ki jár jobban?

 

 

Előzmény: NaLáÉ (14)