Törölt nick Creative Commons License 2014.04.19 0 0 600

Nem a 110-es szellemképes, a 420-as, a 110-esben nagyon jó a Tuner, a Japán fel is van javítva kondenzátorokkal, hogy a hangja ne legyen halk, a másikon azért halk, mert nincs megcsinálva.. Ahhoz én nem értek, tehát bele sem kezdek, nem célom elrontani a készülékeket, ettől függetlenül olyan előfordulhat, hogy amihez értek az is valamelyik nap balul sül el, ha valami aznap nem megy valahogy úgy van, hogy minden esik szét az ember kezében, amikor meg jó napja van, mindent flottul sikerül megcsinálni..

 

Nincs többszörös regisztráció, a többi is én voltam, csak akkor töröltem magamat, most pedig, hogy újra regisztráltam látható egy név és nem az, hogy törölt nick. Nincs rá szükség, hogy "Önmagammal" beszélgessek, mindig ide oda téved valaki és valamibe belekapaszkodik, azt pedig lehet tovább boncolgatni, én is ön is,  internetezők vagyunk, fórumos arcok a tízmilliós magyar polgárságból 2 ember és az interneten ennyi... Sokan rákaptak, hogy neveket, meg IP címeket vadásznak, mint egy kelepce, vagy csapda, nem a beírásokat és az arra való reagálások és jó viták számítanak már, hanem, hogy ki honnan, miért írta... Ezek a fórumozások, Chat falak nem azért jöttek létre, hanem, hogy a beírásokról el lehessen vitatkozgatni és mindenki eszmét cseréljen...

Előzmény: T_Pictures (596)